Alemdesin.Net Web Sitemiz'e- Hoşgeldiniz

ABD uçak gemisi USS Abraham Lincoln’da resepsiyon

ABD uçak gemisi USS Abraham Lincoln’da resepsiyon sitemize 19 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Antalya Limanı açıklarına demirleyen ABD uçak gemisi USS Abraham Lincoln’de protokol mensuplarına resepsiyon verildi.

Amiral Rdml Troy Shoemaker’in davetlileri karşıladığı resepsiyona Vali Yardımcıları Hakkı Loğoğlu ve Mehmet Yavuz, Antalya Bağımsız Milletvekili Yusuf Ziya İrbeç, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kemal Korkmaz, İl Jandarma Komutanı J. Kur. Alb. Aykut Tanrıverdi, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Recep Tokgöz, Türkler Belediye Başkanı Hayri Çavuşoğlu ile bazı kamu kurum ve kuruluşunun yönetici ve müdürlerinden oluşan davetli katıldı.

“TÜRKİYE’DE BULUNMAKTAN GURURU DUYUYORUM”

Rdml Troy Shoemaker, gecede yaptığı konuşmada Türkiye’de bulunmaktan gurur ve mutluluk duyduğunu söyledi. Shoemaker, yaklaşık sekiz ay sürecek yolculuklarının 7,5 aylık bölümünü tamamladıklarını belirterek eve dönüş hazırlığı içinde olduklarını kaydetti.

Antalya’nın zengin kültürünü kendilerine tanıttıkları için Türkiye Cumhuriyeti’ne teşekkür eden Amiral Rdml Troy Shoemaker, bu tür ziyaretlerle iki ülke ilişkilerinini sağlamlaştırmayı beklediklerini kaydetti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz