Adana'da kürtaj cinayeti | aLemDesin.Net,Sohbet,Chat,Haber,Oyun,Film,Sinema,Video,Şiir,Sohbet Odalari,Chat Odalari,Radyo,Müzik,Blog Sayfamıza Hoşgeldiniz

Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Adana’da kürtaj cinayeti

Adana’da kürtaj cinayeti sitemize 06 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Liseli genç kızın katil zanlısı "Kürtaj deyince elimle boğdum" dedi ve…

Adana’da liseli Tuba Genç’in katil zanlısı T.C.B., genç kızı bebeklerini aldırdığı için öldürdüğünü iddia etti. T.C.B., “4 aylık bebeğimizi kürtajla aldırdığını söyledi. Gerisini hatırlamıyorum” dedi.

Adana 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi, liseli sevgilisi T.G.’yi (19) elleriyle boğarak öldürdüğü iddiasıyla ömür boyu hapsi istenen T.C.B.’ı (23) yargılamaya başladı. Tutuklu sanık T.C.B., T.B ile 2 kez kaçtıklarını söyledi. İlkinde Antalya’ya gidip cinsel ilişkiye girdiklerini, 2’ncisinde Sakarya’nın Karasu ilçesine gittiklerini ileri süren T.C.B., şu iddialarda bulundu:

“4 AYLIKKEN ALDIRMIŞ”

“Kaçmadan önce hamile olduğunu söyledi. Nikah işlemlerini başlattık. ‘Kardeşim hastaymış. 1 hafta sonra döneceğim’ diyerek Adana’ya gitti. 2-3 hafta bekledim, dönmedi. Telefonu da kapalıydı. Ben de bir şey olduğunu düşünerek Adana’ya geldim. Olay günü, buluştuğumuzda 4 aylık bebeğimizi kürtajla aldırdıklarını söyledi. Bu yüzden tartıştık. Bir dolmuş şoförüyle de arkadaşlık yaptığını söyledi. Gerisini hatırlamıyorum. Öldüğünü ifade tutanağını imzalarken öğrendim. Pişmanım.”

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz