Adana’da kürtaj cinayeti

yorum yok
okuma
6 Temmuz, 2012

Liseli genç kızın katil zanlısı "Kürtaj deyince elimle boğdum" dedi ve…

Adana’da liseli Tuba Genç’in katil zanlısı T.C.B., genç kızı bebeklerini aldırdığı için öldürdüğünü iddia etti. T.C.B., “4 aylık bebeğimizi kürtajla aldırdığını söyledi. Gerisini hatırlamıyorum” dedi.

Adana 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi, liseli sevgilisi T.G.’yi (19) elleriyle boğarak öldürdüğü iddiasıyla ömür boyu hapsi istenen T.C.B.’ı (23) yargılamaya başladı. Tutuklu sanık T.C.B., T.B ile 2 kez kaçtıklarını söyledi. İlkinde Antalya’ya gidip cinsel ilişkiye girdiklerini, 2’ncisinde Sakarya’nın Karasu ilçesine gittiklerini ileri süren T.C.B., şu iddialarda bulundu:

“4 AYLIKKEN ALDIRMIŞ”

“Kaçmadan önce hamile olduğunu söyledi. Nikah işlemlerini başlattık. ‘Kardeşim hastaymış. 1 hafta sonra döneceğim’ diyerek Adana’ya gitti. 2-3 hafta bekledim, dönmedi. Telefonu da kapalıydı. Ben de bir şey olduğunu düşünerek Adana’ya geldim. Olay günü, buluştuğumuzda 4 aylık bebeğimizi kürtajla aldırdıklarını söyledi. Bu yüzden tartıştık. Bir dolmuş şoförüyle de arkadaşlık yaptığını söyledi. Gerisini hatırlamıyorum. Öldüğünü ifade tutanağını imzalarken öğrendim. Pişmanım.”


tayfun kucuk

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Larissa Otelleri İle Bu Yıl Tatile Doyacağınız Adresi Buldunuz! Yaz tatili ...

Eski Diyanet İşleri Başkanı Altıkulaç:''Oryantalistler Batı siyasetinde ve ...

Cumhurbaşkanı Macron:''Yemen'deki Husilerin Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'a ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?