Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Aykut Kocaman eleştirilere tepki gösterdi

Aykut Kocaman eleştirilere tepki gösterdi sitemize 11 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

”Transferle ilgili bir soruya ’En büyük transfer, F.Bahçe birliğini sağlamak’ demiştim. Ama yol alamadığımız gözüküyor. Türkiye’de herkes kendi oyununu sergiliyor.”

F.Bahçe’nin hocası Aykut Kocaman, Mersin maçının ardından camianın birlik olamamasına isyan etti… Bir gazetecinin ”Son zamanlarda F.Bahçe’de saha dışında bölünmüşlük söz konusu. Bu sizi nasıl etkiliyor?” sorusu üzerine Kocaman, “Taraftara bir mesaj vermenin sanki bir anlamı yok gibi gözüküyor çünkü herkes kendi oyununu oynuyor bizim dünyamızda. F.Bahçe’de de Türk futbolunda da herkes kendi oyununu oynuyor.

Ben devre arasında transferle ilgili soruya ‘Bizim en büyük transferimiz, en büyük gücümüz olan F.Bahçe’nin birliğini sağlamak’ demiştim. Bu konuda yol almadığımız gözüküyor. Onun için yaşayarak göreceğiz. Biz Türkler yaşayarak öğreniyoruz bazı şeyleri. F.Bahçeliler olarak da bu şekilde öğreneceğiz gibi gözüküyor. Yanlış ama ne desek boş” yanıtını verdi.

‘OYUNA BAKALIM’

Kocaman, kendisi hakkında yapılan eleştirilerden etkilenip etkilenmediğiyle ilgili olarak ”Buna yanıt vermeyeceğim. Hayatımı devam ettirmeye çalışıyorum, zihin ve ruhsal sağlığımı koruyarak” derken, 18 kişilik kadro dışında kalan oyuncuların hatırlatılması üzerine ise “Oyundan öte oyun dışıyla ilgili olunuyor, onun için hiçbir gelişme olmuyor. Aynı şeylerle boğuşup duruyoruz. Ne yaparsam yapayım, hangi matematiği yaparsam yapayım 9 tane futbolcu bunun dışında kalacak. Artık biraz daha bu işi yapanların inisiyatifine bıraksak, oyuna baksak, oyunla ilgili konuşsak sanki daha iyi olacak gibi. Ama bu sözleri söylemek de anlamsız. Bizim hayatımız böyle” diye konuştu.

Tecrübeli hoca ayrıca nümüzdeki haftaların her takım için puan kayıplarına açık olacağını ve en az puan kaybedenin avantaj sağlayacağını ifade etti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :