Bakan Şahin 81 il valisine genelge gönderdi | aLemDesin.Net,Sohbet,Chat,Haber,Oyun,Film,Sinema,Video,Şiir,Sohbet Odalari,Chat Odalari,Radyo,Müzik,Blog Sayfamıza Hoşgeldiniz

Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Bakan Şahin 81 il valisine genelge gönderdi

Bakan Şahin 81 il valisine genelge gönderdi sitemize 06 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Milletvekilleriyle bürokratları sık sık karşı karşıya getiren ‘protokol krizi’ne hükümet el koydu.

Milletvekillerinden gelen şikayetler üzerine İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin imzasıyla 81 il valisine gönderilen genelgede ‘Milletvekillerine, devlet protokolündeki konumlarına uygun davranın’ talimatı verildi.

Akşam Gazetesi’nden Hakkı Kurban’ın haberine göre, ‘Başkent Dışında Tören, Kutlama ve Karşılamalar’ başlıklı genelgede şu satırlar öne çıktı:

– MÜRACAATLARIYLA İLGİLENİN: Türk Milletinin temsilcileri olan milletvekillerinin vatandaşlarımızın çeşitli problemlerine muhatap oldukları ve çözüm bekleyen meseleleri kamu kurum ve kuruluşlarına iletmelerinin istendiği bilinmektedir. Bu bağlamda, kamu kurum ve kuruluşları yöneticilerinin görevleri ile ilgili olarak kendilerine intikal edecek her türlü müracaatla ilgilenmeleri ve mevzuata uygun olarak neticelendirmeleri görevlerinin gereğidir.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz