Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Batuhan kendini tamamen bitirdi

Batuhan kendini tamamen bitirdi sitemize 11 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Geçtiğimiz haftalarda Beşiktaş ile yollarını ayıran Batuhan’la alakalı ‘Yok artık’ dedirten bir gerçek daha ortaya çıktı…

Yeteneğine ihanet eden oyuncular”dan bir liste yapılsa, Türk futbolunun ‘uslanmaz çocuğu’Batuhan Karadeniz en üst sıralarda yer alabilirdi… Eskişehir’den Ersun Yanal ile tartıştığı için ayrılan, ikinci kez kapılarını açan Beşiktaş’ta yine tutunamayan, Deportivo’ya transferi Avrupa Ligi’nde oynadığını unuttuğu tek maç yüzünden yatan Batuhan’la ilgili “Yok artık dedirten” bir gerçek daha ortaya çıktı… Milli Takım’ın başına geçer geçmez oyuncu havuzunu genişletmek için kolları sıvayan Abdullah Avcı, Batuhan’ı telefonla arar. 2014 Dünya Kupası elemelerine hazırlık kapsamında 20 Mayıs-5 Haziran tarihlerinde Avrupa’da yapılacak kampa kendisini götürmek istediğini söyler.

21 yaşındaki genç yetenek, ilk görüşmede “Hocam ben planımı yaptım. Tatile gideceğim. Çok da hazır değilim” diyerek kibarca “Beni düşünme” mesajı verir. Avcı kestirip atmaz; “Bir düşün, tekrar arayacağım” der. Yaklaşık bir hafta sonra yine arar ama değişen bir şey yoktur: Batuhan, “Hocam kusura bakmayın. Tatile gideceğim” sözleriyle noktayı koyar. Mustafa Denizli, Ersun Yanal ve Samet Aybaba’dan sonra Avcı da pes eder!

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :