"Ben G.Saray'a kefilim" | aLemDesin.Net,Sohbet,Chat,Haber,Oyun,Film,Sinema,Video,Şiir,Sohbet Odalari,Chat Odalari,Radyo,Müzik,Blog Sayfamıza Hoşgeldiniz

Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

”Ben G.Saray’a kefilim”

”Ben G.Saray’a kefilim” sitemize 22 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Fenerbahçe’nin efsane başkanı Ali Şen, Didier Drogba ve Wesley Sneijder transferlerinden sonra Galatasaray’ı kıskandığını açıkladı.

TGRT Haber’deki Futbol Gecesi’ne konuşan Şen, Sarı-Kırmızılılar’a UEFA Kupası’nı kazandıran Hagi’nin yıldız olmadığını söyledi.Drogba’nın bir dünya yıldızı olduğunu, dünyanın Galatasaray’dan bahsettiğini anlatan Şen, “Kıskanıyorum Galatasaray’ı ama Galatasaray’lı olsaydım da, Ortega, Anelka, Alex gelirken, Fenerbahçe’yi kıskanırdım” dedi.

HAGI’YI FATİH TERİM PARLATTI

‘Hagi geldiğinde yıldız değildi’ diyen Ali Şen, “Ne çıkarsa bahtına diye, alındı. Fatih Terim onu parlattı, yıldızlaştırdı. Hagi, en görkemli yıllarını Real Madrid’te mi, Barcelona’da mı yaşadı; İtalya’da mı, Romanya’da mı yaşadı; Galatasaray’da yaşadı” diye konuştu.

Hagi’yle ilgili değerlendirmesini sürdüren Şen, ‘Kostadinov’un ondan daha büyük bir yıldız olduğunu’ bir anısını paylaşarak şu ifadelerle dile getirdi: “1996 Avrupa Şampiyonası, İngiltere’de oynanıyor. Romanya-Bulgaristan maçı Newcastle’da yapılacak. Biz Emil Kostadinov’u izlemeye gittik. Hagi de oynuyordu o gün… Biz Kostadinov’u izledik. Büyük bir yıldız olsaydı, biz Kostadinov’u değil; Hagi’yi izler, alırdık; Fenerbahçe alırdı! Ama almadık.”

TRABZONSPOR, YABANCILARLA ŞAMPİYON OLAMAZ

Trabzonspor’un şampiyon olmasının tek yolunun yerli futbolcular olduğuna dikkat çeken eski başkan, “Sadri (Şener) de, Mehmet Ali (Yılmaz) de Trabzon’a yabancı futbolcu gelmediğinden şikayet ediyor. Halbuki; gelmemesi daha iyi… Trabzonspor, şampiyon olmak için yerlilere dönmeli. Trabzonspor’daki 12 yabancı oyuncunun kaçını Fenerbahçe, kaçını Galatasaray alır da oynatır. Büyük paralar heba ediliyor” ifadelerini kullandı.

POLAT OLMASIN, BEN G.SARAY’A KEFİLİM

Adnan Polat’ın ‘Ben kendi dönemime kefilim; başkalarına değil. Galatasaray, şike yapmamıştır; diyemem’ sözünü hatırlatan Şen, “Onun kefil olmadığı Galatasaray’a ben kefilim. Şike yapmamıştırlar. Büyük takımlar, şike yapmazlar” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :