Beşiktaş'tan Egemen Korkmaz açıklaması | aLemDesin.Net,Sohbet,Chat,Haber,Oyun,Film,Sinema,Video,Şiir,Sohbet Odalari,Chat Odalari,Radyo,Müzik,Blog Sayfamıza Hoşgeldiniz

Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Beşiktaş’tan Egemen Korkmaz açıklaması

Beşiktaş’tan Egemen Korkmaz açıklaması sitemize 06 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Egemen’e karşı bir kırgınlığımız yok. Giden oyuncu gitmiştir. Kendisine başarılar diliyoruz

Beşiktaş’ın bugün Avusturya’nın Bad Kleinkirchheim bölgesinde başlayan yurt dışı hazırlık kampında yer alan futbol komitesi üyesi Ahmet Kavalcı, basın mensuplarının sorularını yanıtladı

KAVALCI: BEŞİKTAŞ’TA TRANSFER BİTMEZ

Kavalcı ilk olarak transfer çalışmalarının sürdüğünü ve Samet Aybaba’nın istekleri doğrultusunda yeni oyuncuları kadrolarına katacaklarını belirterek, “3 saatlik bir gecikme yaşasak da Avusturya’nın bu güzel kasabasına vardık. Beşiktaş’ta transfer bitmez. Hocamızın dediği gibi Eylül’ün 21’ne kadar transfer çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gerekli transferler yapılacaktır. Yabancı kaleci konusunda şu anda bir açıklama yapamam ama çalışmalarımız sürüyor” dedi.

Kavalcı yeni sezonda Samet Aybaba’nın kadroda yer vermek istemediği Quaresma’nın durumu hakkında şunları ise söyledi;
“Quaresma tabii ki geri dönecek. Hocamız kendisine Almeida’ya milli takımda oldukları için izin vermişti. Oyuncularımız döndükten sonra hocamız kararını verecek.

“EGEMEN’E KARŞI KIRGINLIĞIMIZ YOK”

Ahmet Kavalcı yeniden Beşiktaş ile mukavele imzalaması gündemde olan Sivok konusu ile ilgili de şöyle konuştu;
“Gerekli teklifi kendilerine sunduk. Karşı taraftan cevap bekliyoruz.”
Beşiktaş’tan ayrılarak Fenerbahçe ile anlaşan Egemen Korkmaz’a yeni takımında başarılar dileyen Kavalcı, oyuncuya karşı bir kırgınlıkları olmadığını dile getirerek, “Egemen’e karşı bir kırgınlığımız yok. Giden oyuncu gitmiştir. Kendisine başarılar diliyoruz. Konu ile ilgili söyleyecek bir şey yoktur. Kendisi ile anlaştık ve yollarımızı ayrıldık”

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz