Bienvenu: Galatasaray'ı yeneceğiz | aLemDesin.Net,Sohbet,Chat,Haber,Oyun,Film,Sinema,Video,Şiir,Sohbet Odalari,Chat Odalari,Radyo,Müzik,Blog Sayfamıza Hoşgeldiniz

Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Bienvenu: Galatasaray’ı yeneceğiz

Bienvenu: Galatasaray’ı yeneceğiz sitemize 06 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Fenerbahçe’nin Kamerunlu golcüsü Henri Bienvenu, yeni sezon öncesinde kişisel web sitesinden açıklama yaptı.

Fenerbahçe’nin Kamerunlu golcüsü Henri Bienvenu yeni sezon hazırlıklarına umutlu başladı.

HEDEFLERİNİ AÇIKLADI

Ligin bitmesiyle birlikte 40 günlük bir zaman diliminde Milli Takımı’nın uluslararası maçlarına katılan ve daha sonra genç Kamerunlu futbolcular ve arkadaşları ile bir dizi etkinlik düzenleyen Henri Bienvenu hedeflerini de belirledi.

Sow’un yedeği olarak kalsa da yeni sezon için daha hırslı ve umutlu olan Kamerunlu golcü, Galatasaray derbisini ve Şampiyonlar ligini gözüne kestirdi.

SÜPER KUPAYI KAZANACAĞIZ

“40 günlük bir tatilden sonra yeniden Türkiye’ye döndüm ve çalışmalar başladı. 10 günlük kamp için Düzce’deyiz ve ilk çalışmayı salı günü yaptık. Kamerun ve Fransa’da geçirdiğim izinden sonra şimdi yeni sezona konsantre oluyorum. Milli Takımı’mın uluslararası maçlarına katıldım ve genç Kamerunlu futbolcular ve arkadaşlarımla ile bir dizi etkinlik düzenledim. Yeni sezon hazırlıkları geçen yıla oranla çok farklı bir havada başladı. Bu sezon Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde Fenerbahçe’nin dönüş işareti olacaktır diye düşünüyorum. Takım olarak Avrupa Kupası maçları için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Türkiye Ligi için ise perdeyi Ağustos ayında Galatasaray’a karşı Süper Kupa maçında açacağız. O kupayı kazanmak istiyoruz”

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz