Alemdesin.Net Web Sitemiz'e- Hoşgeldiniz

Boğa kesimine Sarıgül engeli

Boğa kesimine Sarıgül engeli sitemize 18 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Mustafa Sarıgül, İbrahim Polat’ın yanan binanın önünde kesmek istediği boğayı Darülaceze’ye bağışlattı.

Polat Tower’in sahibi işadamı Adnan Polat’ın babası İbrahim Polat, yanan binanın önünde şükür kurbanı kesmek istedi. Bir kamyonetin üzerinde Polat Tower’ın önüne getirilen boğanın gözleri bağlandı. Kasaplar son hazırlıklarını yaptı. Bu sırada Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül geldi. Sarıgül, Polat ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Sarıgül’ün isteği üzerine boğanın kesimi durduruldu. Kurban, Darülaceze’ye bağışlandı.

İKİ GÜN İÇİNDE AÇIKLANACAK

İbrahim Polat oğlu Murat Polat ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’le birlikte kameraların karşısına geçti. Polat kimsenin burnunun kanamamış olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ortaya çıkan maddi zararın önemli olmadığını söyledi. Yangının çıkış sebebiyle ilgili bir soruya yanıt veren Murat Polat da, çalışmaların sürdüğünü iki gün içinde bir yangının çıkış sebebini bir rapor halinde kamuoyuna duyuralacaklarını söyledi.

BİNANIN İÇİNDEN GÖRÜNTÜLER

Bu arada yangının çıkış sebebiyle ilgili araştırmayı üstlenin Beyoğlu İtfaiyesinin raporunu tamamlamak üzere olduğu öğrenildi. İtfaiyenin bugün yapılan son incelemelerin ardından nihai raporu tamamlayacağı kaydedildi. İlk bulgular doğrultusunda yangının binanın girişinde bulunan bir banka şubesinin klima sisteminde ortaya çıkan bir kıvılcımdan kaynaklandığı ifade ediliyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz