Alemdesin.Net Web Sitemiz'e- Hoşgeldiniz

Çakal Hayri’den polise sözlü saldırı

Çakal Hayri’den polise sözlü saldırı sitemize 18 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Polis tarafından vurularak yakalanan zanlı kendine gelir gelmez polislere, "Beni iyi vuramadınız" dedi.

İzmir ‘de, kendisiyle ilgilenmediklerini öne sürdüğü ailesini cezalandırmak için cezaevinden firar ettikten sonra para istediği seyyar köfteci Onur Çetinkaya’yı ağır yaralayıp, müşterisi İsmail Balta’yı da öldürerek kamyonuyla kaçmaya çalışırken çatışmaya girdiği polisler tarafından karnından vuralarak yakalanan ‘Çakal’ lakaplı Hayri Karadirek, hastanedeki tedavisi sırasında bile polislere sözlü saldırıda bulundu.

“BENİ İYİ VURAMADINIZ”

Karadirek’in yoğun bakım ünitesinde kısa süreliğine kendisine geldiğinde, başında nöbet tutan polislere, “Beni bir iyi vuramadınız” diyerek küfrettiği, ardından da yeniden kendisinden geçtiği öğrenildi.Geçen pazar günü saat 01.00 sıralarında, Bornova’daki 57’nci Topçu Tugayı Tuğsavul Kışlası karşısında, 29 yaşındaki Hayri Karadirek, para isteğine olumsuz yanıt veren seyyar köfteci 25 yaşındaki Onur Çetinkaya’yı boğazından tabancayla vurarak ağır yaraladı, kendisine müdahale eden kamyon şoförü 33 yaşındaki İsmail Balta’yı ise öldürdü. İsmail Balta’nın 20 V 7256 plakalı kamyonunu alarak kaçmaya çalışan Hayri Karadirek, yaklaşık 3 kilometre ilerledikten sonra, arkadan çarptığı yolcu otobüsünün şoförünü de başına silah dayayarak tehdit etti. Bu sırada kendisine müdahale etmek isteyen polis ekipleriyle çatışmaya giren Hayri Karadirek, karnından vurulup etkisiz hale getirildi.

GÖRÜNÜŞÜNÜ DEĞİŞTİRDİ

‘Adam öldürmek’ suçundan hükümlüyken, iyi hali nedeniyle yarı açık cezaevine konulan ve kendisine yardım etmediklerini öne sürdüğü ailesini cezalandırmak için firar eden Hayri Karadirek’in, olaydan bir hafta önce de babasıyla tartıştığı sırada rasgele ateş ettiği, bu sırada tahta tavanı delen kurşunlardan bir tanesinin de üst katta uyuyan hurdacı 54 yaşındaki Yüksel Tıkıroğlu’nun boynuna isabet ederek ölümüne neden olduğu ortaya çıktı. Hayri Karadirek’in, bu olayın ardından, polisin takibinden kurtulmak için görünüşünü değiştirerek, Amerikalı ünlü oyuncu Bruce Willis’in, başrolünde oynadığı ‘Çakal’ filminde yaptığı gibi saçlarını sarıya boyattığı da anlaşıldı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz