Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Çıldırtma Beni Adam

Çıldırtma Beni Adam sitemize 21 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Çıldırtma Beni Adam

Bunu nasıl yapıyorsun bilmiyorum! Aklımdan, ruhumdan geçeni nasıl biliyorsun? Bazen ürküyorum…

Günlerce konuşmadığımız halde, söylediğin ilk kelime, nasıl oluyor da benim aklımdan geçen oluyor? Üstelik öyle alakasız ki!

Paranoya yapıyorum belki ama kim olsa aynı duygulara kapılırdı. Sanki her an beni izliyorsun, seyrediyorsun….

Çok sıradan gibi duran, öylesine söylenmiş ve sanki herkesin içinde söylenebilirmiş gibi kullandığın o cümleler, kimsenin dikkatini çekmeden nasıl oluyor da sadece benim kulaklarıma ulaşıyor?

Sonra gittin ve ben öylece kalakaldım. Ne oldu benim mağrur duruşum, hoş ve kendinden emin tavrım? Çakıldım olduğum yere! Adam sen erdin mi, in misin, cin misin? Günler boyu hayale dalıp, “acaba bir gün bana şunları der mi” dediğim sözleri, son derece basitleştirerek nasıl söyledin?

Eve kamera taktırmış olabilir misin diye uçuk fikirler geliyor aklıma. Bu mümkün olamaz! Olsa bile, düşündüklerim hangi kameradan okunabilir?

Bütün dengemi alt üst ediyorsun sen! Sadece bir bakıyorsun, bir şey söylüyorsun, beni öyle bir garip halde bırakıp, hayatına devam ediyorsun.

Sonra ben, yüzümdeki o salak gülümsemeyi, kalbimin çarpışını kimse fark etmesin diye ortadan kayboluyorum. Saçma sapan şeyler yapıyorum. Konu sen olunca, aptallaşıyorum!

Bu sobeleme, kaçan ve kovalayan durumu bir yerde bitecek biliyorum. Çıkıp karşıma aslanlar gibi, “seni seviyorum, gel benimle ol” diyeceksin! Demezsen, bir gün gelecek yollarımız hiç kesişmeyecek çünkü aşkı hediye eden melekler bile bizden vazgeçecek….

Çıldırtma Beni Adam

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :