Deniz Akkaya ve Mehmet Aslan aşkı anlattı | aLemDesin.Net,Sohbet,Chat,Haber,Oyun,Film,Sinema,Video,Şiir,Sohbet Odalari,Chat Odalari,Radyo,Müzik,Blog Sayfamıza Hoşgeldiniz

Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Deniz Akkaya ve Mehmet Aslan aşkı anlattı

Deniz Akkaya ve Mehmet Aslan aşkı anlattı sitemize 06 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Aşklarıyla gündeme gelen Deniz Akkaya ve Mehmet Aslantuğ’dan aşka dair çok özel açıklamalar..

Biri podyumların efsane modeli Deniz Akkaya, diğeri efsane Gazinocular Krali Fahrettin Aslan’ın yakışıklı oğlu, oyuncu Mehmet Aslan… Bu ikili Hello! için hayata geçirilen çok özel bir prodüksiyonda bir araya geldi. Akkaya ve Aslan, ünlü yazarların, düşünürlerin sözlerinden yola çıkarak aynı sorunun yanıtını aradılar: “Aşk nedir?”

DENİZ’İN AŞK TARİFİ

Aristo: “Sevmek acı çekmektir, sevmemek ölmek. Sevmek, zevktir ama yalnız sevilmenin hiçbir zevki yoktur.”

– Deniz Akkaya: Son zamanların klişe lafıdır ya, ‘Seveceğini değil, seni seveni bul’ diye… İnanmıyorum buna… Sevmek için yaşar önce insan. Sonra da sevilmek için. Vermeden almak olmaz ise, kanunsa bu, boyun eğeceksin gerçeğe ve önce atacaksın kendini uçurumdan aşağı. Ama kimseyi de çekmeyeceksin aşağı atlarken. Sorumlu insandan mükemmel âşık olur. Kimseyi suçlamadan yaşayacaksın her neyin peşinden gidiyorsan ama önce yaşayacaksın. Ya sen, göze alabilir misin sevilmeden sevme ihtimalini… Ne kadar korkusuzca atarsın aşağıya kendini Mehmet?

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz