Emre’den Çağla’ya bikini yasağı

yorum yok
okuma
6 Temmuz, 2012

Çağla Şıkel, eşi Emre Altuğ’un bikinili çekimlere asla izin vermediğini açıkladı.

Marka yüzü olduğu Vernel Max’in reklamlarında oğulları Kuzey ve Uzay’la birlikte oynayan Çağla Şıkel samimi açıklamalar yaptı. İşte Şıkel’in anlattıkları:
”Hazırlanan set evime o kadar benziyordu ki; kendimizi evimizde gibi hissettik. Evdeki gibi yatağın üzerinde oyunlar oynadık. Aslında reklamda başka çocuklar olacaktı ama bu kadar samimi olmazdı. Bu ailemiz için çok büyük bir anı olacak.
Başarılarım, istikrarım ve bakımlı olmam; kendime ve çevreme saygımın bir göstergesi. Hem gezip tozuyorum, hem kocam var, üzerine iki çocuk doğurdum. Hayat enerjimi hiçbir zaman kaybetmiyorum.
Mayo ve bikinili çekimlere eşim Emre (Altuğ) izin vermiyor. Çok güzel bir teklif gelmişti; “Yaptığını yaptın, gerek yok. Çoluğun çocuğun var” dedi. Kıskandığından değil, ihtiyacımın olmadığını düşünüyor. Yoksa dekolteme karışmaz.

ÇAĞLA ŞIKEL’İN ÇOCUKLARIYLA TATİLİ..

BEN DE SELÜLİT VAR

Ben kız çocuk istiyordum ama oğlanların bana bu kadar düşkün olduğunu görünce, “Olmasa da olur” diyorum. Emre’nin kafasında hâlâ kız çocuk var ama öyle bir niyetimiz yok, yine de kesin konuşmamak lazım. Sadece şu an üçüncüyü düşünecek kafada değilim. Lohusalıktan yeni çıktım, herhalde o yüzden.
Selüliti olan kadın tu kaka veya kendine iyi bakmamış kadın mıdır? Bu bir kan dolaşımı bozukluğu, bende de var ama öyle bir hale getirdiniz ki; insan havlusunu indirmeye çekiniyor.”


Bir önceki yazımda « makalem var.
tayfun kucuk

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Evliya Çelebi Derneği tarafından organize edilen Seyahatname okumaları, dernek ...

Atmaca53 Turizm 2013 yılında başlatmış olduğu uçaklı yurtiçi ve yurtdışı ...

Bursa'nın İnegöl ilçesi Çitli Mahallesinde dere yatağında 7 bin yıllık ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?