Fatih Ürek'ten ameliyat olup erkek olan Rüzgar Erkoçlar yorumu | aLemDesin.Net,Sohbet,Chat,Haber,Oyun,Film,Sinema,Video,Şiir,Sohbet Odalari,Chat Odalari,Radyo,Müzik,Blog Sayfamıza Hoşgeldiniz

Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Fatih Ürek’ten ameliyat olup erkek olan Rüzgar Erkoçlar yorumu

Fatih Ürek’ten ameliyat olup erkek olan Rüzgar Erkoçlar yorumu sitemize 28 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Fatih Ürek'ten ameliyat olup erkek olan Rüzgar Erkoçlar yorumu

Fatih Ürek’ten ameliyat olup erkek olan Rüzgar Erkoçlar yorumu

Sahne takıları almaya gittiği Akmerkez’de açıklama yapan Fatih Ürek, ‘Ülkemizde olan ilk ameliyat bu değil, apaçık örnekleri var, daha önce de olmuş bir şey’ dedi. Ürek, ‘Nil kızken çok güzeldi erkekken de çok yakışıklı olmuş, Allah yolunu açık etsin’açıklamasında bulundu.

Kendisinin bu tür bir ameliyat olmayı düşünmeyeceğini söyleyen Fatih Ürek, ‘Ben hiçbir zaman böyle bir şey düşünmedim ve düşünmem, bu Nil’in kendi kararı, özgür düşüncesi ile bunu araştırarak karar vermiş. Saygı duyuyorum kimse de karışamaz, onun kendi tercihi, ülkemizde artık bu tür şeyleri birey kendisi yapabiliyorsa, bizim bir şey demeye hakkımız yok, tamamen kanunlar çerçevesinde rahatsız olduğu bedenden başka bir bedene geçti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :