Fenerbahçe'de Egemen'e sıcak karşılama-İzleyin | aLemDesin.Net,Sohbet,Chat,Haber,Oyun,Film,Sinema,Video,Şiir,Sohbet Odalari,Chat Odalari,Radyo,Müzik,Blog Sayfamıza Hoşgeldiniz

Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Fenerbahçe’de Egemen’e sıcak karşılama-İzleyin

Fenerbahçe’de Egemen’e sıcak karşılama-İzleyin sitemize 06 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Sarı-lacivertli kulübün Beşiktaş’tan transfer ettiği defans oyuncusu Egemen Korkmaz, ilk antrenmanına çıktı.

EGEMEN İLK ANTRENMANA ÇIKTI

Düzce’nin Kaynaşlı İlçesi’nde bulunan Topuk Yaylası’ndaki tesislerde kamp yapan Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Beşiktaş’tan transfer edilen Egemen Korkmaz, bu akşam yapılan antrenmana katıldı.

ALEX İLE EGEMEN’DEN SAMİMİ GÖRÜNTÜLER

Caner Erkin’le birlikte sahaya gelen Egemen Korkmaz, çimenlerin üzerinde yatan kaptan Alex’in yanına gitti. Yerden kalkan Alex, Egemenle tokalaştıktan sonra sarıldı.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

AYKUT KOCAMAN PAS ÇALIŞTIRDI

Egemen daha sonra sahadaki futbolcularla tek tek tokalaştı. Teknik direktör Aykut Kocaman’ın gelmesiyle birlikte düz koşu yapan futbolcular, daha sonra 2 grup halinde yarı sahada pas yaptı. Egemen Korkmaz ise bir süre daha koştuktan sonra açma germe hareketleri yaptı. Teknik direktör Aykut Kocaman’ın futbolcuları yakından takip ettiği görülürken, futbolcuların isabetli pas yapmaları ise dikkat çekti. Futbolcular yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanın son bölümünde ise yarı sahada maç yaptı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz