Galatasaray’dan Burak için yeni teklif

yorum yok
okuma
6 Temmuz, 2012

Galatasaray, Burak Yılmaz’ın peşini bırakmıyor.

Sarı kırmızılı kulüp Burak için bir kez daha Karadeniz ekibinin kapısını çalacak. Bilindiği gibi Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Burak için Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ile görüşmüş ve sözleşmesinde “5 milyon Euro’ya serbest kalır” ibaresi bulunan yıldız futbolcu için 7 milyon Euro teklif etmişti. Ancak Sadri Şener Galatasaray’ın 7 milyon Euro’luk teklifine karşın, Lazio’nun 5 milyon Euro’luk önerisini tercih edeceklerini açıklamıştı. Ne var ki, İtalyan kulübünün peşin ödemede sıkıntı yaşaması, Burak’ın transferi için sarı kırmızılıları bir kez daha harekete geçirdi.

BURAK YILMAZ GALATASARAY’A SICAK BAKIYOR

Galatasaray bu kez sadece para değil, geçen yıl Bursaspor’dan 3.7 milyon Euro’ya transfer ettiği Sercan Yıldırım artı 3 milyon Euro öneriyor. Sarı kırmızılıların bu teklifi de, 5 milyon Euro’ya serbest kalma hakkına sahip olan Burak için cazip bir teklif olarak duruyor. Trabzon’dan ayrılmayı kafasına koyan Burak ise Lazio’ya transferi için yapılan görüşmelerinin uzaması üzerine Galatasaray’a transferine olumlu bakıyor.
Galatasaray Yönetimi ise geciken transferler yüzünden yaşadığı sıkıntıyı, Burak’ın transferini bir an önce gerçekleştirip, Avuşturya kampına katılmasını sağlayarak atlatmayı umuyor.


Bir önceki yazımda « makalem var.
tayfun kucuk

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sezonun son maçında Galatasaray ile Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupasını almak ...

Erkan Zengin EURO 2016'yı bekliyor... ...

Türkiye Kupası finalinde Galatasaray'a yenilen Fenerbahçe, sezonu kupasız ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?