Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Kadir Topbaş’tan ramazan uyarısı

Kadir Topbaş’tan ramazan uyarısı sitemize 18 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İBB Başkanı Kadir Topbaş’tan ‘Ramazan trafiği’ açıklaması.

Köprülerdeki çalışmalar nedeniyle trafikte günlerdir çile çeken İstanbullular, cuma günü başlayacak olan Ramazan ayı nedeniyle yeni bir trafik kaosunun içine girecekler. İftara yetişmek için yola çıkan sürücüler için ek tedbirler hazırlanıyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Ramazan’ın özellikle iftar saatlerinde trafik yoğunlaşabilir. Ek tedbir ek sefer hazırlıklarımız var” dedi.

“EK SEFER HAZIRLIKLARIMIZ VAR”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Ramazan’ın özellikle iftar saatlerinde trafik yoğunlaşabilir. Ek tedbir ek sefer hazırlıklarımız var. İlgili birim yetkililerimiz de bu konuda İstanbullular’ın turistlerin rahat etmesi için ciddi bir şekilde seferberlik içindeler” dedi.

Ramazan ayında İstanbul’a olan ilgiyi artırmak ve yabancı ziyaretçi sayısında artış sağlamak için düzenlenen ‘Ramadan in İstanbul’ projesiyle ilgili bir basın toplantısı düzenlendi. Basın toplantısına İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, THY Genel Müdürü Temel Kotil, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği Başkanı (TÜROB) Timur Bayındır katıldı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz