Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Kalp krizi geçiren futbolcudan iyi haber

Kalp krizi geçiren futbolcudan iyi haber sitemize 20 Mart 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Tottenham maçında geçirdiği kalp krizi sonrasında hayata tutunmaya çalışan Bolton’lı Fabrice Muamba ile ilgili Twitter’da ırkçı sözler sarfeden bir genç tutuklandı

İngiltere FA Cup'ta oynanan Tottenham – Bolton maçında kalp krizi geçiren ve yaşan savaşı veren Fabrice Muamba ile ilgili güzel haberler gelmeye başladı.

Sky Sports'un hastaneden aldığı bilgilere dayanarak verdiği haberde, Fabrice Muamba'nın iyileşmeye yönelik belirtiler gösterdiği ifade edildi. Bacaklarını oynatmaya başladığı belirtilen genç oyuncunun kalbinin de tıbbi destek olmadan atmaya başladığı dile getirildi.

IRKÇI TWEET ATAN GENÇ TUTUKLANDI
Tüm futbolseverlerin sosyal medya üzerinden desteklerini belirten mesajlar yayınladığı Muamba için Galler'de yaşayan 21 yaşındaki bir gencin Twitter üzerinden yazdıkları ise Ada'yı karıştırdı.

Twitter'da 'liamstacey9' kullanıcı adıyle Muamba'ya yönelik ırkçı yazılar yazan Galler'in Swansea bölgesinde yaşadığı belirlenen genç, Güney Galler Emniyeti tarafından hemen bulunarak tutuklandı.

Öte yandan Muamba'nın halen Londra'daki hastanede gözetim altında tutulduğu ve yarın sabaha kadar yaşam destek ünitesine bağlı kalacağı belirtildi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :