Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Krasic için akıl almaz iddia

Krasic için akıl almaz iddia sitemize 11 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Fenerbahçe’nin Sırp yıldızı, Mersin’e götürülmedi. Kocaman’ın ekibinden bir isim, Krasic için, “Amatör futbolcu gibi. Bizim istediğimiz oyuncu ile buraya gelenin alakası yok” dedi

Sarı-lacivertliler, 2 yıldır peşinden koştukları Krasic ile İstanbul’a gelen oyuncunun farklı kişiler olduğunu düşünüyor. Kocaman’ın ekibinden konuştuğumuz bir kişi, Sırp futbolcu ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Krasic’i tanıyamadıklarını dile getiren sarı-lacivertli çalışan, “Adeta amatör futbolcu gibi. Futboldaki temel hareketlerde bile sıkıntı yaşıyor. Eski fırtına halinden eser yok. Bizim istediğimiz ve izlediğimiz futbolcu ile şu anki Krasic’in alakası bulunmuyor. Sanki başka bir futbolcu transfer ettik. Biz de bu duruma anlam veremiyoruz. Yaşadığı ağır sakatlık onu çok sarstı ve geriye götürdü” ifadelerini kullandı. Krasic’in takımla kaynaşamadığı ve sadece CSKA Moskova’dan eski arkadaşı Caner ile yakın dost olduğu belirtildi. Sırp futbolcunun bu yüzden de bir türlü takımın içine dahil olamadığı kaydedildi.

Sezon başında Juventus’tan 7 milyon euro bonservisle transfer edilen Krasic geride kalan dönemde 15 maçta forma giydi. Tecrübeli futbolcu son üç maçta kadroya giremedi.

Fenerbahçe ’de Krasic’in yanı sıra Hasan Ali Kaldırım, Serdar Kesimal, Orhan Şam ve Selçuk Şahin de kadroya alınmadı. Bekir ve Egemen dışında kadroda stoper olmaması dikkat çekti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :