Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Kürtaj yaptıran sevgilisini öldürdü

Kürtaj yaptıran sevgilisini öldürdü sitemize 05 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

23 yaşındaki Tahsin Can B., sevgilisini boğarak öldürdü.

Adana’da liseli sevgilisi 19 yaşındaki Tuba Genç’i elleriyle boğarak öldürdüğü iddiasıyla ömür boyu hapsi istenen tutuklu sanık 23 yaşındaki Tahsin Can B.’nin yargılanmasına başlandı. Sanık Tahsin Can B., Genç’i, 4 aylık bebeklerini kürtajla aldırdığını anlatınca öldürdüğünü söyledi.

ÇIKARILDIĞI MAHKEMECE TUTUKLANDI

Olay, merkez Çukurova İlçesi’ne bağlı Şambayadı Mahallesi’nde geçen 29 Nisan’da meydana geldi. Tahsin Can B., lise son sınıf öğrencisi Tuba Genç’e aşık oldu. Bulat, kızın ailesinin karşı çıkması üzerine evlenmek amacıyla Genç’i kaçırdı. Ailelerin araya girmesi üzerine kız ailesine teslim edildi. Olay günü de mahalledeki Şehit Bahattin Kalaycı İlköğretim Okulu bahçesinde konuşmak için kızla buluşan Tahsin Can B., kendisinden ayrılmak isteyen Tuba Genç’i, boğazını sıkarak öldürdü. Gözaltına alınan Bulat, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

“GERİ DÖNECEĞİNİ SÖYLEDİ”

Tahsin Can B. hakkında ‘kasten öldürme’ suçundan ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açıldı. 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanmasına başlanan sanık Bulat, Tuba Genç ile 2 yıl arkadaşlık yaptıklarını ve 2 kez de birlikte kaçtıklarını söyledi. İlkinde Antalya’ya gidip cinsel ilişkiye girdiklerini, ikincisinde ise Sakarya’nın Karasu İlçesi’ne gittiklerini ileri süren Tahsin Can B., “Kaçmadan önce bana hamile olduğunu söyledi. Nikah işlemlerini başlattık. Ancak nikah yapamadan, ‘Kardeşim hastaymış. Gidip bir hafta sonra tekrar döneceğim’ diyerek Adana’ya döndü. 2-3 hafta bekledim, dönmedi. Telefonu da kapalıydı. Ben de bir şey olduğunu düşünerek döndüm” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz