Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Maganda kurbanı küçük Yusuf için umutlar tükeniyor

Maganda kurbanı küçük Yusuf için umutlar tükeniyor sitemize 05 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İbrahim Tatlıses’in tedavisini üstlendiği 9 yaşındaki Yusuf Kerem Demirel’in durumu kritik.

Şanlıurfa’da geçtiğimiz günlerde iki grup arasında çıkan silahlı kavgada bir tabancadan çıkarak seken kurşunun, bulunduğu otobüste başına isabet etmesi sonucu ağır yaralanan Yusuf Kerem Demirel (8) için ümitler tükeniyor.

BEYNİNDEKİ HASAR ONARILAMAZ HALDE

Saldırının ardından sanatçı İbrahim Tatlıses tarafından tedavi için önceki gün İstanbul’a getirilen küçük Yusuf’un beynindeki hasarın, onarılmaz halde olduğunun tespit edildiği bildirildi.

Acıbadem Maslak Hastanesi’nden yapılan açıklamada, Demirel’in, dün ailesinin isteği ve yakınlarının desteğiyle hastaneye getirildiği hatırlatılarak, şunlar kaydedildi: “Hastanenin yoğun bakım servisine alınan Yusuf Kerem Demirel’in, beyin cerrahisi, yoğun bakım ve radyoloji uzmanları tarafından değerlendirilmesi sonucunda beynindeki hasarın onarılmaz bir halde olduğu tespit edilmiştir. Yüksek riski devam eden hasta, Acıbadem Maslak Hastanesi Yoğun Bakım Servisi’nde solunum desteğine bağlı olarak yaşam mücadelesini sürdürmektedir.”

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz