Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Paraları kadınların sütyenlerine sakladılar

Paraları kadınların sütyenlerine sakladılar sitemize 05 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Küçükçekmece’de bir uyuşturucu şebekesine operasyon düzenlenen operasyonda ilginç bir gelişme yaşandı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, bir uyuşturucu şebekesine yönelik yaklaşık 3 ay önce başlattı. Yapılan çalışmada, uyuşturucu şebekesinin elebaşı, Bayram B.’nin 15 gün önce yurt dışından uyuşturucu getirme hazırlığı yaptığı belirlendi. Yapılan çalışmaların takibi sırasında 1 hafta önce şebekenin İstanbul’a uyuşturucu getirdiği tespit edildi.

3 ZANLI GÖZALTINA ALINDI

Bunun üzerine çalışmalarını derinleştiren ekipler, Bayram B.’ye uyuşturucu temin eden Mehmet Naif Ö., Latif Ş ve İsmail K.’yı takibe aldı. Yapılan takipte, 3 zanlının Bayram B.’nin adamlarıyla buluşmak için bir otomobille Küçükçekmece Halkalı’da bir eve gittiği tespit edildi. Bunun üzerine polis operasyon startını verdi. Şebeke üyeleri buluşmanın yapılacağı adrese girerken, polis 3 zanlıyı gözaltına aldı. Araçta yapılan aramalarda, bir bavul içerisinde 10 kilo 697 gram eroin ele geçirildi.

PARALARI KADINLARIN SÜTYENLERİNE SAKLADILAR

Otomobilde uyuşturucunun bulunmasıyla polis, buluşmanın gerçekleşeceği eve baskın düzenledi. Yapılan baskında ev sahibi Abdulmutalip Ş. ile uyuşturucu şebekesinin üyesi olduğu iddia edilen Burhan D. gözaltına alındı. Polis evde yaptığı aramalarda önce bir şey bulamadı.Daha sonra olay yerine çağırılan 2 kadın polis, evdeki 2 kadının üzerini aradı. Yapılan aramada kadınların sütyenlerine sakladıkları 123 bin 700 Euro ve 11 bin 300 TL ele geçirildi. Uyuşturucudan temin edildiği değerlendirilen paraya polis tarafından el konuldu. Kadınların ise olayla ilgili bilgisi olmadığı sadece evdekilerin talimatıyla paraları sakladıkları belirlendi. Bu nedenle kadınlar gözaltına alınmadı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz