Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Quaresma neden kadro dışı kaldı?

Quaresma neden kadro dışı kaldı? sitemize 14 Mart 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Beşiktaş Futbol Takımı Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, takımının yıldız futbolcusu Ricardo Quaresma’yı neden kadro dışı bıraktıpını açıkladı.

Beşiktaş Futbol Takımı Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, takımının yıldız futbolcusu Ricardo Quaresma'yı, yaptığı ciddi bir disiplinsizliğin karşılığında geçen hafta ligde yaptıkları Orduspor maçı kadrosuna almadığını açıkladı.

Carvalhal, Beşiktaş Kulübünün internet sitesindeki açıklamasında, konuyla ilgili medyada yer alan haberler üzerine bir açıklama yapma gereği duyduğunu ifade etti.

''Ricardo Quaresma, yaptığı ciddi bir disiplinsizliğin karşılığında benim tarafımdan Orduspor maçı kadrosuna alınmamıştır'' diyen Carvalhal, bu olaydan sonra medyada, kendisinin kulüpten ayrılmak istediği yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurgulayarak, şu ifadeleri kullandı:

''Quaresma çok önemli bir oyuncu, fakat benim de takım organizasyonunu ve disiplinini sağlama görevim aşikardır. Ben de en fanatik Beşiktaş taraftarı gibi içinde kazanma arzusu olan birisiyim. Benim sözlüğümde 'bir daha asla' gibi bir kavram bulunmamaktadır. Şu an önemli olan, Atletico Madrid ile oynayacağımız karşılaşmayı kazanmak ve Beşiktaş'ı Avrupa'nın en önemli ekiplerinin yanına getirerek tarihe geçmektir. Bu nedenle perşembe günü oynayacağımız bu önemli karşılaşmada herkesi ihtiyacımız olan sinerjiyi oluşturmak için Fiyapı İnönü Stadı'na davet ediyorum.''

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :