Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Şamil Tayyar’ın sevinç Twiti

Şamil Tayyar’ın sevinç Twiti sitemize 06 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

AKP Gaziantep Milletveki Şamil Tayyar eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in görev değişikliğini twitterda şöyle yorumladı:

 ''Bahçeli’nin omzundan karavana atışa geçen 3.dönem psikozundaki İdris Naim Şahin balonunu patlattığı için sn başbakana teşekkür ederim”

İdris Naim Şahin görev değişikliğini TBMM'de gazetecilere şöyle açıklamıştı:

 ''Hakkımda medya üzerinden karalama ve itibarsızlaştırma kampanyası yürütüldü. Benim icraatlarım tartışılıyor mu, hayır. Bir kelime, bir işlem yarışması gibi cümlenin başını sonunu al bu etik mi? O yazarlar çıkalım bakalım bir programa karşımda konuşabilecekler mi? ‘Bu adam birilerinin oyununu bozdu. Siz de bu adamı bozun’ denilerek talimat verildi. Vatandaşın bir şikâyeti var mı? Bir BDP memnun değil.''

MHP Lideri Bahçeli'nin kendisi hakkındaki ''yüz akı''  değerlendirmesi için de:

 ''-(Bahçeli) Şahsımla ilgili doğru söylemiş, siyasi açıdan o ifadeler Sayın Bahçeli’nin kendi siyasi görüşüdür. O konuyla ilgili bir şey söylemem.'' demişti.

KAN VAR KAN…13 ŞEHİDİN ÖNÜNDE NAMAZ KILDINIZ MI?

 Şahin:

''-Her düşüncedeki insanı severim. Tek şartım yeter ki bölücü olmasın. Bu ülkenin birliğine inanan hangi düşüncede olursa olsun saygı duymayan namussuzdur. Ama bu ülkenin bölünmesine tahammül edemem. Kan var kan… 13 şehidin önünde cenaze namazı kıldınız mı? Yakanızda 13 tane resim var. Önünde Allah-u Ekber deyip namaz kıldınız mı? Süreçten benim umudum var. Ben umut insanıyım. Benim mücadelem umut mücadelesi. Umudum olmasa kavga eder miyim? Neyin kavgasını vereceğim. Umut şu anda çok yüksek.'' demişti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :