Sibel Üresin yabancı basına da haber oldu – Video | aLemDesin.Net,Sohbet,Chat,Haber,Oyun,Film,Sinema,Video,Şiir,Sohbet Odalari,Chat Odalari,Radyo,Müzik,Blog Sayfamıza Hoşgeldiniz

Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Sibel Üresin yabancı basına da haber oldu – Video

Sibel Üresin yabancı basına da haber oldu – Video sitemize 06 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Çokeşliliği savunan Sibel Üresin, yabancı basının da dikkatini çekti.

Konuk olduğu programda çok eşlilik ile ilgili yapmış olduğu açıklamalar ile gündeme gelen Sibel Üresin, yabanca basının da ilgisini çekti.

İndependent gazetesi, Üresin’in Türkiye’yi şok ettiğini ve büyük bir öfkeyi ateşlediğini belirterek, “Birçok Türk, toplumdaki laik ve dindar unsurlar arasındaki kültürel gerilimin büyüdüğüne inanıyor ve Sayın Üresin’in açıklamaları, sorunu daha da kötüleştirdi gibi göründü” görüşünü savundu.

SİBEL ÜRESİN NE DEMİŞTİ?

İngiliz gazete İndependent, “TV Konuğu Türkiye’yi Şok Etti: Başka Bir Kadın Alması İçin Kocama İzin Verebilirim” başlığıyla yayınladığı haberde, “danışman, köşe yazarı ve ara sıra da talk show konuğu” Sibel Üresin’in, Kuran’da yazdığı için çok eşliliğe inandığını söylemesiyle Türkiye’de büyük bir öfkeyi ateşlediğinin altını çizerek, Üresin’in, “Kocama bekar arkadaşımı gösterdim. Beğeniyorsan alabilirsin dedim. Ama o kabul etmedi. Kabul etseydi de boşanmazdım” ifadelerini yansıttı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz