Sonunda Nilüfer sahnede – Foto Galeri | aLemDesin.Net,Sohbet,Chat,Haber,Oyun,Film,Sinema,Video,Şiir,Sohbet Odalari,Chat Odalari,Radyo,Müzik,Blog Sayfamıza Hoşgeldiniz

Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Sonunda Nilüfer sahnede – Foto Galeri

Sonunda Nilüfer sahnede – Foto Galeri sitemize 06 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yeniden sahnelere dönüyor olduğunun müjdesini geçen hafta veren Nilüfer, sonunda hayranlarıyla buluştu.

Nilüfer, geçtiğimiz yıl Ankara’daki Panora Alışveriş Merkezi’nde sahneye çıkmış, o konserden çok kısa bir süre sonra da göğüs kanserine yakalandığını öğrenmişti. Gördüğü tedaviyle sağlığına kavuşan Nilüfer, hastalığından sonraki ilk konserini de aynı mekânda verdi. Ünlü sanatçı, önceki akşam Panora Alışveriş Merkezi’nin müşterileri için verdiği özel davette sahneye çıktı. Nilüfer, seyircilerini “Yeniden sahnede olmak ne kadar büyük bir mutluluk, bilemezsiniz. Bir kez daha sizlerle buluşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Her dakikanın kıymetini bilin lütfen. Keyifli anlar geçirelim bu akşam. Çünkü sizler benim ilacımsınız” diyerek selamladı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..

CAN DOSTUMU KAYBETTİM

Nilüfer, “Kavak Yelleri”ni okumadan önce şarkının geçtiğimiz hafta Kaş’ta ölen bestecisi Buğra Uğur’u andı: “Şanslı kullardan biriyim, onu biliyorum ve her gün şükrediyorum. Geçtiğimiz hafta inanılmaz bir coşku vardı içimde. O sıkıntılı günleri geride bırakmış olmanın, yeniden şarkı söyleyebiliyor olmanın, yeniden sahnelere dönebilmenin, yeniden sizlerle birlikte olabilmenin coşkusu vardı. Ama hayat öyle bir şey ki, bir yandan da müthiş bir hüzne boğulduk. Yıllardır birlikte çalıştığım can dostumu, Buğra Uğur’u kaybettik. Denize atladı ve her şey bitti. Nurlar içinde yatsın.”

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz