Tecavüz ettikten sonra böyle görüntülendi – Video | aLemDesin.Net,Sohbet,Chat,Haber,Oyun,Film,Sinema,Video,Şiir,Sohbet Odalari,Chat Odalari,Radyo,Müzik,Blog Sayfamıza Hoşgeldiniz

Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Tecavüz ettikten sonra böyle görüntülendi – Video

Tecavüz ettikten sonra böyle görüntülendi – Video sitemize 06 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İngiltere’de bir kadına tecavüz eden şahıs olay yerinden ayrılırken güvenlik kamerasına böyle yansıdı…

İngiltere’nin Whitley Bay bölgesinde bir kadına tecavüz eden saldırgan, olaydan sonra sakin bir şekilde pantolon fermuarını çekerek bölgeden uzaklaşırken güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.Polis saldırganı yakalamak için görüntüleri yayınladı.

Üç yıl önce meydana gelen olayda, Stephania Hewson adlı 26 yaşındaki kadın gece yarısı eğlenceden evine dönerken arkasından yaklaşan 20’li yaşlarında bir kişi tarafından yol kenarındaki karanlık bir yere sürüklendi. Kendisine direnen kurbanının burnunu kıran ve tekmelerle bütün vücudunu çürük ve kanlar içinde bırakan saldırgan tecavüz ettikten sonra sakin tavırlarla pantolonunun fermuarını kapatıp uzaklaşırken güvenlik kameralarına takıldı. Aradan geçen üç yıla rağmen saldırganı bulamayan polis, son çare olarak saldırganın güvenlik kamerası görüntülerini yayınlayarak vatandaşlardan yardım istedi.

Video yayına hazırlanıyor…

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz