Alemdesin.Net Web Sitemiz'e- Hoşgeldiniz

Terim’in özel konuşması internete sızdı

Terim’in özel konuşması internete sızdı sitemize 19 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Teknik direktör Fatih Terim’in GS TV personeliyle yaptığı sohbet internete sızdırıldı.

Hürriyet gazetesinin haberine göre Türk Telekom Arena’da dün gerçekleştirilen Galatasaray forma tanıtımı sonrası, eşine az rastlanacak bir olay yaşandı.

TERİM’İN KONUŞMASI İNTERNETE SIZDIRILDI

Teknik direktör Fatih Terim, tanıtımın ardından soluğu Galatasaray TV stüdyolarında aldı. Televizyona gidip, ofiste çalışanlarla sohbet etmeye başlayan Terim, röportaj vermiyordu. Ancak bu görüşmenin ardından konuşulan her şey kelimesi kelimesine internete sızdırıldı.

Burada şaşırtıcı olan, normal bir sohbetin, üstelik de Galatasaray TV’den direkt olarak internet ortamına yansımasıydı.

Bu olay sonrası Terim ve GS TV çalışanları, internet sitesini arayıp, haberin çıkarılmasını istedi. İşte yayınlandıktan 2-3 saat sonra kaldırılan o açıklamalar…

İTALYANLARI PANİKLETTİK

Galatasaray’ın transfer döneminin sonuna kadar 2-3 transfer daha gerçekleştireceğini belirten Fatih Terim, bu isimlerden birinin de Melo olduğunu ifade etti. Terim, “Transferde önceliğimiz Melo olmalıydı” şeklinde sitemkar bir ifade kullanırken, “Melo için 13 milyon Eurolardan başladık, yedilere kadar indirdik zarar etmemek için. ‘Bu iş olmuyor’ diyerek masadan kalkmamız İtalyanları panikletti. Şimdi birkaç gün daha bekleyeceğiz ama bu süre söylenildiği gibi 15 gün değil” diye konuştu.

250 BİN EURO’LUK NECATİ’YLE ŞAMPİYON OLDUK

Tecrübeli çalıştırıcı, Galatasaray’a yakıştırılan ‘rüya takım’ lakabını da şu şekilde değerlendirdi: “Ne rüya takımı? Her oyuncunun muhakkak bir yedeği olmalı.” Terim, geçen sezon F.Bahçe’ye 20 milyon Euro’ya mal olan Moussa Sow’a da gönderme yaparak üstü kapalı bir mesaj yolladı: “Elalem devre arasında bir oyuncuya 20 milyon Euro verirken, biz 250 bin Euro’ya aldığımız Necati ile şampiyon olduk. Bu yıl gelenlerle gidenleri sayı olarak karşılaştırırsanız gidenler daha çok.”

ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNACAĞIM

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim: “Ben sözümü yemedim. Geçen senenin son haftalarında yaptığım basın karşısına çıkıp konuşacağım sözünü tutacağım. Önümüzdeki günlerde önemli açıklamalarda bulunacağım.”

BERBATOV’U YALANLATTIM

Teknik direktör Fatih Terim, “Kimseye Berbatov’un adını vermedim. Üstelik haberi de kendim yalanlattım” dedi.

BEN RÖPORTAJ VERMEDİM

Galatasaray Tv’yi ziyareti sırasında konuşmaları sanal ortama sızan teknik direktör Fatih Terim, “Bu nasıl olur? Ben röportaj vermedim, sohbet ettim” diyerek konuşmaların sızmasına tepki gösterdi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz