Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Unutkanlık yüzünden mezarını açtılar

Unutkanlık yüzünden mezarını açtılar sitemize 18 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden tanker şoförü 29 yaşındaki Sadi Işık’ın mezarı yeniden açıldı.

Geçen 12 Temmuz’da İznik-Osmaneli karayolunun 24’üncü kilometresi Araputçu Mevkii’nde meydana gelen kazada Sadi Işık yönetimindeki 43 NV 440 plakalı süt yüklü tanker, kontrolden çıkarak devrildi. Kazada kabinde sıkışan Sadi Işık, Bilecik Sivil Savunma Arama ve Kurtarma ekipleri tarafından çıkarıldı. Işık’ın cesedi, Osmaneli Devlet Hastanesi morguna gönderildi.

ŞİRKET İTİRAZ ETTİ

Ailesi yapılan tesbit ve işlemlerin ardından cenazeyi morgdan alarak Pamukova İlçesi Şeyhvarmaz Köyü Mezarlığı’nda toprağa verdi. Genç şöförün toprağa verilmesinden birkaç gün sonra kaza yapan süt tankerinin kaskolu ve sigortalı olması nedeni ile sigorta ve kasko şirketi Osmaneli Devlet Hastanesi’nden verilen ölüm raporunda alkollü olup olmadığının yazılmadığı gerekçesi ile zararı karşılamak istemedi.

TEKRAR ADLİ TIP KURUMU’NA GÖNDERDİLER

Sadi Işık’ın babası İsmail Işık Pamukova Cumhuriyet Savcılığı’na baş vurarak oğlunun alkol raporunun alınması için mezarının açılarak İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderilmesini istedi. Ölümünden 5 gün sonra Pamukova Cumhuriyet Savcısı nezaretinde Pamukova İlçesi Şeyhvarmaz Köyü’ndeki mezarı açılan Sadi Işık’ın cesedinde alkol olup olmadığının belirlenmesi için ambulansla İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Adli Tıp Kurumu’nun incelemesinden sonra cenaze tekrar aynı mezara defnedilecek.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz