Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Ajda Pekkan’ın Bodrum Kalesi manzaralı evi

Ajda Pekkan’ın Bodrum Kalesi manzaralı evi sitemize 05 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Superstar, Bodrum tatilini değerlendirerek 1.2 milyon Euro’luk Bodrum Kalesi manzaralı bir villa satın aldı.

Müzik kariyerine sayısız hit sığdıran; şimdi de Ozan Çolakoğlu albümündeki ‘Ben Yanmışım’la yeri göğü inleten Ajda Pekkan’ın da Bodrum’da ‘ev’lenenler kervanına katıldığını öğrendim. Tam bir Bodrum aşığı olan Pekkan; Bodrum’da artık bir dikili ağacı olsun istemiş ki paraya kıyıp yaklaşık 1.2 milyon Euro’ya Bodrum Kalesi manzaralı bir villa almış. Biraz araştırınca Pekkan’ın da tercihini Ebru Gündeş gibi Regnum Escana Evleri’nden yana kullandığını öğrendim. Evlerini dayayıp döşeyen ve Haziran başında ailesiyle Bodrum’daki yeni villalarında siftah yapan Ebru Gündeş ile Ajda Pekkan, böylece Bodrum’da komşu oldu.

YENİ EVİ İÇİN DEKORASYON ALIŞVERİŞİ

Geçen hafta Bodrum’da bikinisiyle objektiflere yakalanan Pekkan, meğer bu Bodrum seyahatinde hem tatil yapmış, hem de yeni yuvasının iç dekorasyonu için mimarı ile tek tek dekorasyon mağazalarını dolaşmış. Bodrum Kalesi manzaralı, 18 dönümlük bir alana yayılan sitedeki ‘akıllı bina’ özelliğine sahip 25 villadan birini alan Pekkan, bu sezon yeni yuvasına taşınabilir mi bilmem ama umarım iyi günlerde keyifle oturur.

(Bülent Cankurt/Sabah)

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz