Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Beşiktaş’ta hedef Joe Cole

Beşiktaş’ta hedef Joe Cole sitemize 06 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Bir yandan maddi sorunlarla boğuşan Beşiktaş, diğer yandan İngiliz futbolunun yıldız ismi Joe Cole’a göz dikti.

Beşiktaş; Fernandes, Almeida ve Hilbert dışındaki yabancılarını elden çıkarmanın hesaplarını yaparken, diğer yandan da gelecek sezonun takımını şekillendirmeyi düşünüyor. Bundan dolayı çalışmalarını sürdüren siyah-beyazlıların gündemine bomba bir isim geldi. Kartal, Liverpool ile sözleşmesi bulunan Joe Cole’u kiralık olarak transfer etmek için harekete geçti.

Teknik Direktör Samet Aybaba’nın istediği isimler arasında yer alan İngiliz orta saha oyuncusunu siyah-beyazlılara katmak için harekete geçen Beşiktaş, çok yüksek bir mali tablo ile karşı karşıya kaldı. Cole’u takımda düşünmeyen, buna karşın 2014 sezonu sonuna kadar sözleşmesi bulunan oyuncuyu gönderemeyen İngiliz kulübü, Joe Cole’u Fransa’nın Lille takımına kiralamıştı.

FEDA SIRASI LİVERPOOL’DA

Yeni sezon için de bu kez devreye giren Beşiktaş, 5.8 milyon euro tutan yıllık parasının kendisine ağır geleceğini belirtti, Liverpool ile bu konuda uzlaşma yapmayı önerdi. Siyah-beyazlıların, bu paranın ancak yarısını ödeyebileceğini söylediği, kalan kısmında İngiliz kulübünden yardım istediği vurgulandı.

Birçok yabancısıyla yollarını ayırmaya hazırlanan siyah-beyazlılarda, Joe Cole için özellikle Teknik Direktör Samet Aybaba’nın ısrarcı olduğu vurgulandı.

Joe Cole kimdir?

Yaşı: 30, Takımı: Liverpool, Mevkii: Ofansif orta saha, kanat,
Ülkesi: İngiltere, Boyu: 1.76

SEZON TAKIM MAÇ GOL

1998-03 West Ham 126 10
2003-10 Chelsea 184 28
2010- Liverpool 20 2
2011-12 Lille (Kiralık) 31 4

MİLLİ TAKIM

İngiltere 56 maç 10 gol

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz