Kadın polis koca kurbanı oldu | aLemDesin.Net,Sohbet,Chat,Haber,Oyun,Film,Sinema,Video,Şiir,Sohbet Odalari,Chat Odalari,Radyo,Müzik,Blog Sayfamıza Hoşgeldiniz

Alemdesin' Web Sitemize Hosgeldiniz

Kadın polis koca kurbanı oldu

Kadın polis koca kurbanı oldu sitemize 06 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkent’te kadın cinayetinin son kurbanı bir polis memuru oldu.

Ayrı yaşadığı eşinin işe giderken yolunu kesen polis memuru Ümit Karakafa, kendisi gibi polis olan eşi Gülşah Karakafa’yı silahla vurup öldürdü.

SÜREKLİ TARTIŞIYORLARDI

Karakafa, daha sonra aynı tabancayla intihar etti. Karı-kocanın şiddetli geçimsizlik nedeniyle tayinlerini farklı şehirlere çıkardığı öğrenildi.Olay, sabah saatlerinde Batıkent Mahallesi Çakırlar Mevkii Yeşilkent Sitesi’nde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Tokat’ta birlikte görev yapan polis memurları Ümit Karakafa ve eşi Gülşah Karakafa şiddetli geçimsizlik nedeniyle sürekli tartışıyordu. Kadının şikayeti üzerine Gülşah Karakafa’nın tayini Ankara’ya kocası Ümit Karakafa’nın tayini ise Eskişehir’e çıkarıldı.

ÖNCE EŞİNİ ÖLDÜRDÜ SONRA İNTİHAR ETTİ

İddialara göre, Ümit Karakafa’nın ayrı yaşadığı eşini tehdit etmeyi sürdürmesi üzerine genç kadın kocası hakkında tedbir kararı aldırdı. Gülşah Karakafa’nın Ankara’daki adresini öğrenen Ümit Karakafa, bu sabah evin önüne geldi. Karakafa, işe gitmek için siteden çıkan eşinin yolunu kesti. Yaşanan tartışmanın ardından beylik tabancasını çeken koca, eşine 4 el ateş etti. Ümit Karakafa daha sonra silahı kafasına dayayıp, intihar etti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz